İLETİŞİMSEL İŞ İNGİLİZCESİ
DANIŞMA HATTI 0312 426 26 44

TÜRK - AMERİKAN DERNEĞİ

İletişimsel İş İngilizcesi Kursu veya Birebir Özel Ders

İş hayatında daha etkin bir şekilde iletişim kurabilmek için İş İngilizcesi becerilerini geliştirmek isteyenlere TAD birebir özel ders imkanı sunmaktadır.

İş İngilizcesini geliştirmek isteyen kişi ile yapılan ön görüşmede, kişinin özellikle geliştirmek istediği beceriler, kurs öncelikleri ve uygun gün ve saatler belirlenerek, TAD net ve gerçekçi hedefler çerçevesinde ve tamamen kişinin ihtiyaçlarına özel bir ders programı oluşturur. Birebir özel ders programı başladıktan sonra da öğrencinin ilerlemesi ile ilgili öğretmeninin düzenli aralıklarla geribildirim vermesi sağlanır.

Kurs İçeriği

TAD, sizlere iş hayatınızda uluslararası iletişim dili olarak kabul edilen İngilizce’yi profesyonel anlamda bir üst seviyeye çıkarmanızı sağlayacak ve İngilizce’yi daha etkili konuşabilmeniz için hazırlanan özel içerikli iki yeni program sunuyor.

İletişimsel İş İngilizcesi 1 (CBE 1)

20 Haziran 2017 – 20 Temmuz 2017, 18:30 – 21:20
Toplam saat: 24

Seviye: B1+ ve üstü

Bu kurs sayesinde:

-kültürel içerikleri anlama ve bu içeriklere uygun şekilde cevap verebilme

-kültürlerarası iletişim, iş İngilizcesi içeren günlük konuşmalar ve, iş İngilizcesine yönelik metin ve kelimeleri anlamayı sağlayacak kilit ifadeleri öğrenecek ve profesyonel hayatınızda iletişim becerilerinizi en üst seviyeye taşıyabileceksiniz.

İletişimsel İş İngilizcesi 2 & Toplum İçinde Konuşma (CBE 2 & PS)

25 Temmuz 2017 – 17 Ağustos 2017, 18:30 – 21:20
Toplam saat: 24

Seviye: B1+ ve üstü

Bu kurs sayesinde:

-CBE 1 kursunda öğrendiğiniz konu ve bilgileri pekiştirebilecek, böylece konular hakkında daha etkili konuşabilecek ve iletişim anlamında akıcılığı bir üst seviyeye ulaştırmak için gereken bilgiyi kullanma fırsatı bulacaksınız

-görüşlerinizi ifade edebilecek, fikirlerinizi sunabilecek ve tartışabilecek

-çeşitli konular hakkında sunumlar yapabilecek

-grup içi katılımınızı ve ileri seviyede iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz

TOPLUM İÇİNDE KONUŞMA (Public Speaking):

-Fikirlerinizin ifade etmek ve İngilizceyi etkili bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli olan dil teknikleri ve yapılarını geliştirecek

-Toplam önünde vücut dilinizi, jest ve mimiklerinizi doğru ve etkili kullanabileceksiniz.

 Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen TAD’ı arayınız. Telefon Numaraları: 426 26 44 veya 426 37 27

Not: Başlangıç seviyesi dışında tüm TAD kurslarına kayıt için önce seviye tespit sınavı alınması gerekmektedir. Bunun için hafta içi 10:00-17:00 ve Cumartesi günleri 10:00-15:00 saatleri arasında TAD’a gelerek 75 dakika süren ve bilgisayarda yapılan seviye tespit sınavına randevusuz girebilirsiniz. Seviye tespit sınav ücreti 20TL olup, kursa kayıt olunduğunda bu ücret kurs ücretinden düşülmektedir.