DİL SEÇİMİ
Kampanyalar
DANIŞMA HATTI 0312 426 26 44 - 0312 426 26 48
 • TAD Online Seviye Tespit Sınavı Yeni Yıl Kampanyası

  2019 yılına İngilizce öğrenme  hedefi ile başlamak isteyenlere özel "TAD Yeni Yıl Kampanyası" başlıyor.

  Yeni yıl dilek listesinin vazgeçilmezi olan "Yeni Bir Dil Öğren" maddesini hayata geçirmek üzere  "Online Seviye Tespit Sınavı"na katılan herkes, Genel İngilizce kursuna kayıt esnasında kullanabileceği %20 indirim hakkı kazanacaktır. Yalnızca 27 Aralık 2018 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında  sınava girenlerin faydalanabileceği yeni yıl kampanyasından yararlanmak için sakın geç kalmayın! Kampanyaya katılım koşullarını incelemeyi unutmayınız.

  Yeni yılda, tüm hayalleriniz gerçeğiniz olsun!

  TAD Yeni Yıl Kampanyasına Katılım Koşulları :

  • Kampanya Dönemi: 27 Aralık 2018 - 13 Ocak 2019 (2 Hafta)
  • Kampanyaya İndirimi: TAD sosyal medya hesaplarında yer alan kampanya kodu ile giriş yaparak TAD - Online Seviye Tespit Sınavını tamamlayan ve Genel İngilizce Kursunda 108 saatlik 1 Kur eğitim için kayıt yaptırmak isteyen kişilere, kayıt esnasında %20 indirim hakkı tanınacaktır. Kayıt esnasında, TAD Merkez tarafından afişe edilen fiyatlardan üzerinden indirim uygulanacaktır. Bu indirim yalnızca TAD Merkez (Cinnah)'ta geçerlidir. 
  • Kampanya dahilinde kayıt indirimi hakkına sahip olabilmek için, Online Seviye Tespit Sınavına katılım esnasında belirtilen alanda TAD tarafından duyurulan sosyal medya kampanya kodlarının girilmesi zorunludur. Aksi takdirde, kişilerin kampanyadan yararlanmaları söz konusu olmayacaktır.
  • Sınavı tamamlayan kişilerin TAD Merkez ile iletişime geçerek (Tel: 426-2644) , sözlü mülakat için randevu almaları gerekmektedir.
  • 1 kişi, sadece bir kur eğitimi için indirim hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kazanılan indirim hakkının 2019 Mayıs sonuna kadar kullnılması gerekmektedir.  Bu tarihten sonra indirim hakkı geçersiz olacaktır.  
  • TAD Merkez, kampanya ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

  Kampanyaya Katıl